היו שלום,

שמי יוספה, ואני מספקת כמובן שירותי ליווי. חובבי שירותי ליווי תמיד פתוחים למשחקים. במיוחד ארוטיים. אלה, שאפשר לשחק במסיבות זועמות, שבהן מתאספים אנשים עם ראש פתוח. כאלה, שתוכלו לעשות קטע מהדייט הפרטי שלכם עם בחורה או במהלך הפגישה עם מי שנותן שירותי ליווי במעגל הצפוף של החברים הכי קרובים שלכם (כמו מסיבת רווקים). אלה, שדורשים את הגוף והפעולות הניתנות לגיבוש של בנות לרעיונות מופרכים במיוחד. סיפור שאתה קורא הוא על אחת מסיבות כאלה, שבהן גברים התאספו כדי ליהנות ולבדר את עצמם במלואם. אז זה מה שהיה –

המסיבה הייתה במרכז העיר, בקומה השלישית מינוס של איזה בניין סופר עילית, לשם הביאו אותי במונית. אפשרות מושלמת אפילו למסיבות הכי רועשות – אף אחד לא שומע את המוזיקה, הרעש או רואה אנשים שיכורים, שיכולים להיכנס ולצאת בקלות באמצעות כניסה נפרדת. אז תואר הכיף במקום הזה היה חסר תקדים והוא ראה קצת חרא בחיים האלה.

"בסדר, מציצים, תקשיבו," הכריז גבר שרירי בשנות החמישים לחייו בחולצת טריקו ירוקה חיוורת וג'ינס צמוד לגוף, מחזיק בקבוק בירה פתוח בידו, "הלילה הזמנתי אותך לראות ולהיות חלק מהמסיבה הנהדרת הזו. ותודה לכולכם שבאתם. עכשיו, הגיע הזמן להפתעה שהבטחתי לך." "הם ימצצו לנו את הזין. אבל לא רק זה, חחח, זה לא יהיה משהו מיוחד", הוא שיחק טוב בציבור, תוך שימוש פעיל בחיקויים ומחוות עשירות, "אנחנו שישה מאתנו ושלוש נשים שמספקות שירותי ליווי, אז נהפוך את זה למשחק. משחק עם שני סיבובים". אחרי כמה דקות, הוא סיפר את כל הרעיון. התברר ששלושה בחורים ישבו עם המכנסיים למטה על הכיסאות, הזין החוצה, ונערות הליווי היו עם העיניים עצומות בכיסוי עיניים צריכות קודם כל לנסות את הזין שלהם בידיים כדי לזכור מה הן. ואז, גברים היו מחליפים את מושבם בדשדוש. והבנות היו מוצצות את הזין שלהם, בלי ידיים, ומנחשות, איזה זין בפה שייך לאיזה גבר. מי שמנחש נכון את כל ה-שישה מקבל פרס מוחשי, ששווה להתחרות עליו.

בצעקות תומכות כוסו הנשים במסכות רכות. שלושת הבחורים הראשונים נפטרו מהמכנסיים ותפסו את מקומם. בזו אחר זו נערות נגעו בהם באצבעות ובכפות הידיים, מרגישות את הזין הזקוף שלהן, שהיו איתנים במיוחד מהגירוי של המשחק הקרוב. הבנות היו מאוד פעילות, וניסו להיזכר איך הזין האלה מרגישים, איך הם מעוצבים ואיך הם מריחים. יותר מדי היה על המוקד כדי לתת לו לזרום בעצמו. כל בחורה רצתה את החפיסה הזו והדרך להשיג אותה הייתה רצופה בזין. ..

מאמרים מומלצים