הי לכם,

שמי טלי, ורציתי לשתף אתכם במקרה שחווינו. בשנה שעברה ביקרו הורי ואחותי הצעירה, וכמובן אני, בצפון הארץ, ואחר הצהריים אחד עצרנו בחנות עיסוי קטנה לאחר שסיירנו את העיירה ברגל. ביקשנו שני עיסויי שמן (לי ולאחותי) ושני עיסויי כף הרגל להוריי. ההורים שלי ישבו באזור הקדמי של חנות העיסוי, ואחותי ואני נלקחנו מאחור. ללכת לחלק האחורי של חנות לעיסוי שמן זה לא יוצא דופן, אלא ששנינו הובלנו למזרן בגודל מלא לחלוק. זה היה מוזר מכיוון שבדרך כלל כל לקוח מקבל את המזרון הצר האישי שלו. זה לא היה עניין גדול, אבל אז אחד המעסים סגר את הווילונות מסביב לאזור העיסוי, מה שמצביע על כך שעלינו להתפשט שם ביחד ולא בנפרד בחדר הלבשה. שוב, קצת מוזר, אבל לא עניין גדול אני כי גדלתי חולקת חדר עם אחותי במשך כמה שנים טובות.

עיסוי אירוטי בשמן מתחיל בכך שאתם שוכבים על הבטן ומקבלים עיסוי על הגב, הכתפיים והרגליים. ואז אתם מתהפכים וזה ממשיך על הידיים, החזה וחלק הקדמי של הרגליים, הפנים והראש. היו לי מעסה אחד או שניים שעיסו לי את שרירי החזה, אבל זה די נדיר מכיוון שיש לי ציצים. אם הם עושים את זה, הם מניחים מגבת קטנה על החזה שלי ואז מושכים את הסדין למטה כדי לעבוד סביב שרירי החזה שלי.

אך הפעם לא סופקה מגבת קטנה לצניעות. לא, הפעם האחת שאני חולקת את אותו מרחב עיסוי עם אדם אחר היא כשאני חסרת חזה לחלוטין ועושה לי עיסוי. זה היה מביש לחלוטין לדעת שאחותי קיבלה את אותו טיפול במרחק זרוע, וזה היה כל מה שיכולתי לעשות כדי לעצום את העיניים ולהתנהג כאילו זה היה נורמלי לחלוטין. כמובן שיש דברים מביכים שקורים בתעשייה כשהלקוחות כמעט עירומים.

במהלך הימים האחרונים שמשפחתי הייתה בצפון, לקחתי אותם לחנות עיסוי שאני ואחותי היינו בה מספר פעמים. המקום המסוים הזה מורכב עם כמה חדרים קטנים, כל אחד כולל שניים או שלושה מזרנים נפרדים עם מפרידי וילונות ביניהם. איכשהו אמא שלי ואחותי גורשו לחלוק חדר אחד ואני נשארתי לחלוק חדר עם אבא שלי. זה לא היה כל כך נורא חוץ מזה שכשרציתי ללכת לשולחן העיסוי הרחוק כדי לקבל קצת פרטיות.  אוקי בסדר. בחוסר רצון סגרתי את הווילונות סביבי, יצאתי מהחלוק והתנועעתי מתחת לסדין שולחן העיסוי שלי, לבוש רק בתחתונים. אבל אשת העיסוי שלי המשיכה לפתוח את הווילונות והחלה את הפגישה שלי בלי שתהיה לי פרטיות….

מאמרים מומלצים