הוא פשוט החליק את אצבעותיו בחזית התחתונים שלי כששמענו מישהו יורד במסדרון לכיוון מפרץ המדפסת. התפרקנו במהירות. רגע לפני שהם נכנסו למפרץ לחשתי לו,

"האם אתה רוצה לנסות דוגמה בחינם?"

לא התכוונתי לתת לו ללכת כל כך רחוק, אבל הייתי כל כך לוהטת ומיובלת מהריגוש של חציית סף להציע סקס לבחור כל כך גברי וכל כך אקראי הזה אחרי חודשים לבד במיטה שלי והרגשתי את היד שלו על הכוס שלי , אפילו דרך התחתונים שלי, שלא יכולתי לעצור את עצמי. יותר מזה לא הייתי נערת רחוב שעושה את זה למחייתה וצריכה לגרום לכל עבודה להשתלם: החברה שילמה לי על הזמן שלי! אני יכול להציע מתאבנים בחינם.

רוב האנשים בקומה שלנו הלכו לארוחת צהריים ואף אחד לא ראה אותנו נכנסים למשרד שלו כמה דקות לאחר מכן. למרבה המזל זה לא היה אחד מאותם משרדי מיכלי דגים עם חזית זכוכית. מלבד החלון שלו כמה קומות למעלה היו לו קירות מוצקים טובים מסביב. בהיותנו שעת צהריים הייתה לנו שעה טובה לשחק איתה. בזמן שהוא מצא את מפתח הדלת שלו ונעל את הדלת עמדתי נשענת לאחור עם ידיי על שולחנו ורגלי פרושות ככל שמאפשרת השמלה שלי. הייתי תזזית בגלל תחושת היד שלו על הכוס שלי שוב ובגלל האצבעות שלו בחריץ שלי. הוא הרים את השמלה שלי מעל התחתונים שלי והחליק את ידו למטה בתוך התחרה השחורה כדי לחפן את ידו על תלולית המין הפרוותית העירומה שלי והחליק אצבע ממש בתוך החריץ שלי. אני עדיין זוכר את המילים הבאות שלו,

"נחמד ועמוס, נחמד ועסיסי ובתחתונים סקסיים, הלנה. ככה אני אוהב את הנשים שלי".

אחרי חודשים בלי סקס היה טעים שיד של גבר שוב משחקת עם הכוס שלי. אני לא מופתע שכבר הייתי עסיסי! הוא נסוג ממני, פתח את רוכסן מכנסיו והוריד אותם. הוא היה בתחתונים בסגנון כיס כחול בהיר והם התנפחו כאילו הזין הזקוף שלו מוכן להתפוצץ החוצה דרך הבד. הוא משך את התחתונים שלו מטה ופרש את רגליו הכי רחוק שיכול היה כשהתחתונים שלו מתוחים סביב ירכיו כדי לחשוף את איבר מינו וביציו. איבר מינו רעד בנוקשות כשהוא דחף אותו לעברי. זקפתו הייתה מאסיבית, התכופפה עד לראש סגול גדול, והביצים שלו היו שעירים מאוד. לא רע ללקוח ראשון, חשבתי!

"את אוהבת את הזין שלי הלנה?" הוא אמר, חייך אלי חיוך כמו לאחת מאותן נערות ליווי מזימה ומניע לעברי את איבר מינו הזקוף. "היית רוצה שזה יחליק דרך השיח השעיר שלך ומעלה את הכוס העסיסי שלך וימלא אותך?"

אחת הנשים במחלקה שלי סיפרה לי שהוא חשף בפניה את איבר מינו הזקוף כשהיא הייתה איתו לבד במחסן והוא ניסה לגרום לה לגעת בו, אבל היא סטרה. הפנים שלו. פגשתי בחורים שאהבו להשוויץ בזין שלהם בפני נשים. החלטתי לשחק ביחד. הושטתי יד כדי ללטף את הציר שלו ולהעביר את אצבעותיי דרך שיער הערווה הגס העבה שלו ועל הביצים שלו. הוא רטן בהנאה מינית והרגשתי את איבר מינו מתעוות ומתקשה עוד יותר. נתתי לו לשמוע את גרגר ההערצה שלי, אם כי אני חייבת להודות שהוא היה מרשים!

"ככה אני אוהב את הגברים שלי, משה. גדול, שעיר, נוקשה וקשה מעלי עם כדורים מלאים בהצטיינות חמה".

מאמרים מומלצים