ערב טוב,

קוראים לי אסי, ואני כמובן נערת ליווי, שמספקת שירותי ליווי בכמה דירות דיסקרטיות. אני מתה על אותן דירות דיסקרטיות שלי, משום שרק באותן דירות דיסקרטיות בעצם משלמים רק על הזמן שנמצאים בהן. והן מאובזרות טיפ טופ, ממש כמו שאני אוהבת. רציתי לשתף אתכם בחוויה שהייתה לי לפני כמה שנים ספורות עם רשויות החוק.

אז, הכול התחיל לפני חצי שנה בערך – הגיע לאחת מן דירות דיסקרטיות שלי לקוח אשר היה צריך בת זוג שירכיב על האופניים שלו – ואני מתכוונת לאופנוע כשאומרים עכשיו אופניים, לא הזין שלו. יצאנו לרחוב וראיתי שני ימאהה מרוצים. רכבתי על אופניים בעבר (בגלל זה הוא בחר בי מכל שאר נשות הליווי לבושות תלמידות בית ספר). כשהוא התניע את האופניים ואפשר לי לשבת עליהם, הרגשתי מיד את הכוח השואג של חיית המרוץ הזו והתרגשתי בגלל שהיו כל כך הרבה כוחות סוס בין הרגליים שלי. יצאנו מחוץ לעיר בדרך עפר שהייתה דבר אופייני לעיר הכפרית שבה היינו. בהתחלה רכבנו כחמישים עד שבעים קמ"ש על האספלט, נהנים מהרוח באוזניים, מאבדים ועוקפים אחד את השני. כשפנינו בדרך עפר, לא ראיתי מכוניות והרשיתי לעצמי להכות על המצערת ולהגביר את מהירותי בכביש המיושר הזה. אבל זה לא היה כיף כי הלכלוך לא נתן את התחושה הזו. סיפרתי על זה לאסף, הדייט שלי, כלומר – הלקוח שלי, וחזרנו לאספלט.

120…130…150 קמ"ש… עד ששמעתי את צפירת ניידת המשטרה וראיתי את המשואות המהבהבות שלהם אחרי האופניים שלנו. הו, שיט, הם רדפו אחרינו! לא חשבתי שאני יכולה לתפוס כל כך הרבה אדרנלין בבת אחת. "אתה נוהג במהירות מופרזת; בבקשה עצור את הרכב שלך עכשיו." המשטרה השתמשה ברמקול.

לבסוף, הדובר שלהם נמוג בהדרגה מאחורי. האדרנלין הפך את הדם שלי לזריחה של פחד סוער, דאגה והתרגשות מינית מעורבים באחד. ממש נדלקתי בגלל המרדף הזה! מופעלת מינית. כשהפסקתי סוף סוף לשמוע אותם, פניתי ימינה בלי לדעת איפה אני נמצאת ועשיתי פניות ימינה ושמאלה עד שנכנסתי לאיזו עיר קטנה והתחבאתי בתוך רחובותיה, הבחנתי בחצר נעימה של איזה בית קפה, הזמנתי תה צמחים להירגע ממנו. רגשות פראיים שחוויתי…

תוך מספר דקות שמעתי קול מנוע של מישהו ועליתי לרחוב כדי להראות לו איפה אני. כשנפגשנו, התחלתי לנשק אותו, כי לא יכולתי להתאפק. כמעט לא הקשבתי לקינות שלו שאני ילדה רעה שמפריזה במהירות ומעמידה את שנינו בסכנה. גם לא הקשבתי לו כשהוא סיפר לי איך לעזאזל הוא פחד כשהמשטרה התחילה לרדוף אחרינו – פשוט המשכתי לנשק אותו, להוריד לו את הז'קט. הוא החנה את האופניים ונכנסנו לגסטהאוס הקרוב – לשכור דירות דיסקרטיות כדי לשפוך את התשוקה שלנו, שבאופן אישי לא יכולתי להתאפק יותר…

מאמרים מומלצים